Elektroninių parduotuvių kūrimas

Dirbame jau daugiau nei penkerius metus tad gerai žinodami vartotojų įpročius internete, galime sukurti parduotuvę generuojančią pardavimus

01. Analizė

Pirmo susitikimo metu aptariame kliento poreikius. Atliekame kliento pateiktos informacijos ir konkurentų analizę.

02. Struktūra

Analizės metu surinktos informacijos prioretizavimas, parduotuvės medžio ir struktūros kūrimas.

03. Dizainas

Vizualaus dizaino kūrimas pagal sukurtą unikalią struktūrą bei jo pritaikymas įvairiems įrenginiams.

04. Prototipas

Sukurto unikalaus dizaino pavertimas į realų ir funkcionuojantį prototipą skirtą peržiūrai skirtinguose įrenginiuose

05. Programavimas

Elektroninė parduotuvė suprogramuojama ant kliento pasirinktos turinio valdymo sistemos ir užpildoma turiniu.

06. Paleidimas

Pilnai ištestavus parduotuvės veikimą ir atlikus talpinimo serveryje darbus paleidžiame ją darbui.

Unikalus elektroninės parduotuvės dizainas

Elektronines parduotuves kuriame siūlydami tik unikalius dizaino sprendimus. Žinodami vartotojų įpročius galime sukurti ne tik gražią, bet intuityvią ir pardavimius generuojančią parduotuvę.

Įvairių sprendimų kūrimas ir integravimas

Sujungsime jūsų elektroninę parduotuvę su jūsų naudojama sandėlio valdymo, buhalterinės apskaitos programomis ar atliksime kitus sudėtingesnius programavimo darbus kurie padės automatizuoti bei didinti jūsų parduotuvės pardavimus.

Tolimesnė elektroninės parduotuvės priežiūra

Sukūrus elektroninę svarbu nepamiršti reguliarai atnaujinti informacijos, esant poreikiui, mūsų komanda tai gali padaryti už jus ar jūsų darbuotoją.

Dažnai užduodami klausimai

Terminas paprastai priklauso nuo to kokios apimties yra projektas. Paprastos elektroninės parduotuvės sukūrimas užtrunka apie 30 - 40 d.d. nuo sutarties pasirašymo. Didesnės apimties ir sudėtingesnių funkcionalumų turinčios elektroninės parduotuvės sukūrimas gali užtrukti iki 60 d.d.
Elektroninės parduotuvės priežiūros kaina priklauso nuo darbų apimčių per mėnesį. Aptarus projektą yra pasirašoma metinė sutartis kurioje aptariama kokie mėnesiniai darbai turėtų būti atliekami ir kiek valandų jie užimtų, pagal tai yra skaičiuojama priežiūros kaina. Vienos valandos kaina - 25 eur.
Priklausomai nuo elektroninės parduotuvės dydžio ir reikalingų funkcionalumų. Parduotuvės kaina yra nuo 2000 eur. ir gali kilti iki 4000 eur. Jeigu pavyzdžiui reikėtų sujungti su buhalterine ir sandėlio valdymo sistemą ar sukurti kitus individualius sprendimus. Preliminarią kainą galite sužinoti pasinaudoję mūsų svetainėje esančia kainų skaičiuokle.
Priklausomai nuo projekto dydžio, komanda yra lanksti. Dažniausiai dirba keturi specialistai - projektų vadovas, dizaineris ir du programuotojai. Esant poreikiui dirba daugiau žmonių, tai sprendžiame kai turime pilną projekto aprašymą.
Ne, patys tokios paslaugos neteikiame, tačiau padedame išsirinkti serverį pagal poreikį, arba jį nuperkame už jus. Galutinai sutvarkius parduotuvę ir perkėlus į jūsų serverį mes duodame jums prisijungimus, pasikeičiate slaptažodį ir serveris su svetaine priklauso jums.
Ne, tokių paslaugų neteikiame, tačiau visuomet esame pasiruošę padėti surandant įmonę ar laisvai samdomus specialistus kurie galėtų tai padaryti.

Reikalingas internetinės svetainės sukūrimas ar atnaujinimas?

Pasinaudokite nemokama konsultacija ir mūsų komandos specialistai susisieks su jumis 24 valandų laikotarpyje.