Internetinių svetainių kūrimas

Šiai dienai, kai internetinė svetainė nebėra tik jūsų vizitinė kortelė, mūsų komanda yra pasiruošusi padėti jums išsiskirti iš savo konkurentų internete

01. Analizė

Pirmo susitikimo metu aptariame kliento poreikius. Atliekame kliento pateiktos informacijos ir konkurentų analizę.

02. Struktūra

Analizės metu surinktos informacijos prioretizavimas, svetainės medžio ir struktūros kūrimas.

03. Dizainas

Vizualaus dizaino kūrimas pagal sukurtą unikalią struktūrą bei jo pritaikymas įvairiems įrenginiams.

04. Prototipas

Sukurto unikalaus dizaino pavertimas į realų ir funkcionuojantį prototipą skirtą peržiūrai skirtinguose įrenginiuose

05. Programavimas

Svetainė suprogramuojama ant kliento pasirinktos turinio valdymo sistemos ir užpildoma turiniu.

06. Paleidimas

Pilnai ištestavus svetainės veikimą ir atlikus talpinimo serveryje darbus paleidžiame ją darbui.

Unikalus internetinių svetainių dizainas

Internetines svetaines kuriame siūlydami tik unikalius dizaino sprendimus. Žinodami vartotojų įpročius galime sukurti ne tik gražų, tačiau ir intuityvų bei informatyvų jūsų įmonės pardavėją internete.

Turinio valdymo sistema

Savo klientams padedame išsirinkti turinio valdymo sistemą pagal jų poreikius. Mūsų komanda gali pasiūlyti tiek atviro kodo tiek unikalios turinio valdymo sistemos sprendimus.

Internetinės svetainės priežiūra

Sukūrus internetinę svetainę reikėtų nepamiršti reguliarai atnaujinti informaciją, esant poreikiui, mūsų komanda tai gali padaryti už jus ar jūsų darbuotoją.

Dažniausiai užduodami klausimai

Terminas paprastai priklauso nuo to kokios apimties yra projektas. Paprastos reprezentacinės svetainės sukūrimas užtrunka apie 20 d.d. nuo sutarties pasirašymo. Didesnės apimties ir sudėtingesnių funkcionalumų turinti svetainė gali užtrukti apie 40 d.d.
Internetinės svetainės priežiūros kaina priklauso nuo darbų apimčių per mėnesį. Aptarus projektą yra pasirašoma metinė sutartis kurioje aptariama kokie mėnesiniai darbai turėtų būti atliekami ir kiek valandų jie užimtų, pagal tai yra skaičiuojama priežiūros kaina. Vienos valandos kaina - 25 eur.
Internetinės svetainės kaina priklauso nuo jos tipo ir reikalingų funkcionalumų. Reprezentacinių įmonių svetainių kainą prasideda nuo 1000 eur. Preliminarią savo įmonės svetainės kainą galite sužinoti pasinaudoję mūsų kainų skaičiuokle.
Priklausomai nuo projekto dydžio, komanda yra lanksti. Dažniausiai dirba keturi specialistai - projektų vadovas, dizaineris ir du programuotojai. Esant poreikiui dirba daugiau žmonių, tai sprendžiame kai turime pilną projekto aprašymą.
Ne, patys tokios paslaugos neteikiame, tačiau padedame išsirinkti serverį pagal poreikį, arba jį nuperkame už jus. Galutinai sutvarkius svetainę ir perkėlus į jūsų serverį mes duodame jums prisijungimus, pasikeičiate slaptažodį ir serveris su svetaine priklauso jums.
Ne, tokių paslaugų neteikiame, tačiau visuomet esame pasiruošę padėti surandant įmonę ar laisvai samdomus specialistus kurie galėtų tai padaryti.

Reikalingas internetinės svetainės sukūrimas ar atnaujinimas?

Pasinaudokite nemokama konsultacija ir mūsų komandos specialistai susisieks su jumis 24 valandų laikotarpyje.