Internetinių svetainių dizaino kūrimas

Svetainės ar elektroninės parduotuvės dizainas jau seniai nebėra tik grožis. Sukursime patogų ir modernų į jūsų klientų poreikius orientuota dizainą.

01. Poreikis

Pirmo susitikimo metu išsiaiškiname ir aptariame kliento poreikius ir kokio rezultato tikimasi iš kuriamo produkto

02. Analizė

Iš kliento pateiktos informacijos bei konkurentų sąrašo galime atlikti išsamią produktų analizę

03. Architektūra

Turint kliento poreikių, analizės ir projekto aprašą galime pereiti prie informacijos architektūros ir kurti produkto medį

04. Struktūra

Sukūrus produkto medį, galime sukurti ir intuityvią produkto struktūrą, kitaip tariant dizaino griaučius

05. Dizainas

Pasitvirtinus ir ištestavus produkto struktūrą, kuriame vizualų dizainą, jį pritaikome įvairiems mobiliems įrenginiams

06. Prototipas

Prieš programavimo darbus sukuriame prototipus visiems įrenginiams, produkto testavimui ir kliento peržiūrai

Klientų problemų ir poreikių analizė

Mūsų tikslas kurti produktą kur spręstų problemas, tik išsiaiškinę ir įsigilinę į savo klientų problemas galime jas išspręsti. Dažniausiai klientai į mus kreipiasi norėdami didinti svetainių ar parduotuvių konversijas.

Intuityvūs sprendimai kiekvienam įrenginiui

Šiai dienai tikriausiai nei vienas skaitmeninis produktas negali būti nepritaikytas kuo įvairesniems įrenginiams. Kurdami elektroninės parduotuvės ar svetainės dizainą jį kuriame kompiuterio, mobiliojo ir planšetės ekranams.

Interaktyvus prototipas produkto testavimui

Vienas svarbiausių dalykų kuriant naujo ar atnaujinant seno produkto dizainą yra jo testavimas. Kuo ankščiau tą padarysime, tuo daugiau finansų ir laiko sutaupysime, todėl ankstyvoje dizaino kūrimo stadijoje sukuriame ir ištestuojame produkto veikimą įvairiuose įrenginiuose.

Dažnai užduodami klausimai

Svetainės dizaino kūrimo terminas priklauso nuo projekto apimties, paprastai tai yra 10 - 20 d.d. Didesnių ir sudėtingesnių svetainių ar elektroninių parduotuvių dizaino kūrimo terminas gali būti 20 - 40 d.d.
Priklausomai nuo projekto apimties, svetainės dizaino kūrimo kaina prasideda nuo 500 eur. Preliminarią dizaino kainą galite sužinoti pasinaudoję mūsų svetainėję esančia kainų skaičiuokle.
Prie projekto dažniausiai dirba du specialistai, tai projektų vadovas ir dizaineris, esant poreikiui dirba keli skirtingų specializacijų dizaineriai (Vartotojų potyrių, sąsajos dizaineriai, iliustratorius)
Taip, jeigu svetainė yra sudėtingesnė visuomet siūlome atlikti testavimus su realiais vartotojais. Vėliau sekame ir įrašome vartotojų elgesį svetainėje, galime kartoti testavimus ir kelti konversijų procentą.
Taip, dizainas yra visuomet kuriamas kompiuterio, mobiliojo ir planšetės ekranams. Taip pat yra sukuriami prototipai, tam jog klientas galėtų peržiūrėti realų vaizdą naršyklėje visuose įrenginiuose.

Reikalingas internetinės svetainės sukūrimas ar atnaujinimas?

Pasinaudokite nemokama konsultacija ir mūsų komandos specialistai susisieks su jumis 24 valandų laikotarpyje.